Anasayfa » Güncel

www.farkliulkuculuk.com Sitesinden Yayınlanan İsimler Videoları

21 May 2011 6,722 defa okundu 1 yorum


Facebook'ta paylaş

www.farkliulkuculuk.com Sitesinden Yayınlanan İsimler Videoları

Farklıülkücülük adlı internet sitesinin, haklarında kaset iddiasında bulunduğu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. , MHP Genel Başkan yardımcısı , MHP Genel Başkan Yardımcısı , MHP Genel Başkan Yardımcısı , Başkanlık Divanı Üyesi ve MHP Genel sekreteri Cihan Paçacı istifa etti..

İşte yeni kasetleri olduğu edilen yöneticileri.

1 – Ülükücüler İlk sıraya MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekinci’yi koymuş. Mehmet Ekinci’nin Keçiören’de öğretmen tutkusunu içeren kaseti olduğu iddia ediliyor.

2 – İkinci sırada yine MHP Genel Başkan Yardımcısı var. ’ın da Yenimahalle’de sekreteri ile yaşanan zahmetli fantazilerine ait görüntüler olduğu öne sürülüyor.

3 – Üçüncü sırada MHP Genel Sekreteri Mustafa yer alıyor. ’nın ise evli ve çocuklu sekreterlerle çok özel ilişkileri olduğu iddia ediliyor.

4 – Dördüncü sırada MHP Başkanlık Divanı Üyesi var. Mehmet Taytak’ın Siarm’da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar geçirdiği iddia ediliyor.

5 – Beşinci sırada MHP Genel Başkan Yardımcısı var. ’ın da Siarm’da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar geçirdiği iddia ediliyor.

6 – Final olarak MHP’nin en flaş ismi MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet ’nın kasedi olduğu iddia ediliyor. İnternet sitesinde Ahmet ’nın yıldızı parlayan bayan danışmana ve Bahçeli’ye hakaretler ettiği iddia ediliyor.

Ayrıca Ahmet Deniz Bölükbaşı’nın A Takımı ile birlikte olduğu bir ortamda milli ve manevi değerlere çok ağır hakaret ve küfürler edildiği öne sürülüyor.

Ayrıca eski bir bakan eşi ile çok özel fantazilerini içeren kasedin olduğu iddia ediliyor.

Ülkücüler bu isimlerin kendi istekleri ile istifa etmeleri halinde görüntüleri yayınlamayacaklarına söz veriyorlar. Aksi halde yayınlayacakları ifade ediliyor.

Türkiye Gündemi’ne bomba gibi düşen Farklı Ülkücüler’in iddiaları MHP üst yönetimi ve MHP tabanından uzun süre tartışılmaya devam edecek.Google: www.farkliulkuculuk.com Sitesinden Yayınlanan İsimler Videoları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Google'dan Gelen Aramalar:

1 yorum »

  • elektrik proje demiş ki:

    iyi proje gerçekten

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.