Anasayfa » Genel

Süper Can Oyna

16 May 2011 931 defa okundu 4 yorum


Facebook'ta paylaş

Süper Can Oyna

, yazılımını Yasin Demirden’in, grafik çalışmalarını ise Yakup Demirden’in hazırladığı, aksiyon/macera türünde 3 boyutlu bir video oyunudur. Mevlüt Dinç önderliğinde Sobee çatısı altında geliştirilen oyunun, 2010 yılının Eylül ayında yayımlanması planlanmaktaydı. Sobee’nin Marvel ile imzaladığı anlaşma neticesinde, dünyaca ünlü süper kahramanların oyuna dahil edilmesi sağlandı. İlk defa Compex fuarında sergilenen oyuna ilişkin lansmanın Ocak 2011’de yapılacağı duyuruldu. Oyun 6 Mayıs 2011 tarihinde web sitesi üzerinden yayımlandı.

Oyunun Konusu

“Dünya üzerinde her saat 3000, her dakika 50 dönüm orman yerle bir edilmektedir.” bilgisi üzerinden şekillenen hikâyede, kahramanımız Süpercan, henüz çocuk yaşta olmasına karşın bu acı gerçek karşısında duyarsız kalmamış, çevreyi kirletenlere ve orman katillerine karşı amansız bir savaş açmıştır. Onu bu mücadelesinde daha da güçlü kılacak yegane şey; elbette ki sizlerin karşılıksız yardımları olacak.

Karakterler

İsim Statü Görev Yetenek
Süpercan Kahraman Doğayı katleden robotlara engel olmak. Akım kılıcı vardır. Roketle uçabilir, topron atıcısını kullanabilir.
Z.B.D. Düşman Ormanları yok etme pahasına ağaç kesmek. Etrafta bulduğu odun parçalarını silah olarak kullanır. Yakın mesafede etkili olmakla beraber, sık sık gülme krizine kapılır.
G.B.R. Uzaktan sert bir şekilde toslar ve yakın mesafeden kafa atar. Algısı düşüktür. Kullandığı yakıt, çevreye çok zarar verir.
D.E.V.E. Lazer ışını yollar ve çok yükseğe zıplayabilir. Tahrip gücü yüksek, test aşamasında bir prototiptir.
K.I.V.I. En önemli özelliği kamikaze dalışı yapmasıdır. Hidrojen gazı ile doludur. Ancak ve ancak topron kapsülüyle yok edilebilir.
T.I.R.T. Saldırgan değildir fakat diğer robotları, bir yerden bir diğer yere taşımak gibi önemli bir işlevi vardır.Işınlarıyla bayılan robotları iyileştirebilir
Iron Man Dost Süpercan dara düştüğünde, ona yardımcı olmak.
Spiderman
Hulk


Google: Süper Can Oyna
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 yorum »

 • çağdaş demiş ki:

  ben süper can oyunu nu çok seviyorum . ve kahramanları
  nı oynamak istiyorum.

 • hasan demiş ki:

  oyun oynamayı seviyorum

 • hasan demiş ki:

  oyuna başlıyalım hadi bakalım

 • hasan demiş ki:

  hadi kapışalım

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.