Anasayfa » Video

PES 2012’nin ilk görüntüleri yayınlandı

16 May 2011 453 defa okundu Yorum yok


Facebook'ta paylaş

pes 2012 video izle

Geçtiğimiz haftalarda gelen FIFA 12 detaylarının ardından futbol tutkunlarının fenomen oyunu de gün yüzüne çıkmaya başladı. Konami, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisanslarını kullanacak ’nin PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, Windows PC, Wii, PSP ve PlayStation 2 için 2011 sonbaharında raflarda olacağını duyurdu.

Konami, merakla beklenen futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2012’nin ilk tanıtım videosunu yayınladı. Oyunun önceki PES’ler gibi sonbaharda çıkması bekleniyor.

Konami’ye göre PES 2012 büyük ölçüde modern futbola odaklanıyor, bu nedenle ataklar önemli derece gözden geçirilmiş. Oyuncu artık kendi hızını daha kolay kontrol edebilecek. Yeni yapay zeka sayesinde ise birebir poziyonlarda takım arkadaşlarınız koşular yaparak daha çok destek sağlıyorlar. Toplamda ise oyuncu, takımın bir parçası olduğunu daha çok hissediyor. Yapılan diğer geliştirmeler arasında defansa yönelik iyileştirmeler de var.

Güncellenen grafikler ise yeni oyuncu animasyonları ve daha detaylı ışık efektleri sunuyor. Videomuzda seyredebileceğiniz PES 2012’nin ilk tanıtım filmi ile oyun hakkında ilk izleniminizi edinebilirsiniz.Google: PES 2012’nin ilk görüntüleri yayınlandı
Etiketler: , , , , ,

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.