Anasayfa » Güncel

MHP li Osman Çakır’ın video kaseti internete düştü

18 May 2011 8,314 defa okundu Yorum yok


Facebook'ta paylaş

mhp osman cakir kaseti video izleİşte yeni kasetleri olduğu edilen yöneticileri.

1 – Ülükücüler İlk sıraya MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekinci’yi koymuş. Mehmet Ekinci’nin Keçiören’de öğretmen tutkusunu içeren kaseti olduğu iddia ediliyor.

2 – İkinci sırada yine MHP Genel Başkan Yardımcısı var. ’ın da Yenimahalle’de sekreteri ile yaşanan zahmetli fantazilerine ait görüntüler olduğu öne sürülüyor.

3 – Üçüncü sırada MHP Genel Sekreteri Mustafa yer alıyor. ’nın ise evli ve çocuklu sekreterlerle çok özel ilişkileri olduğu iddia ediliyor.

4 – Dördüncü sırada MHP Başkanlık Divanı Üyesi var. Mehmet Taytak’ın Siarm’da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar geçirdiği iddia ediliyor.

5 – Beşinci sırada MHP Genel Başkan Yardımcısı var. ’ın da Siarm’da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar geçirdiği iddia ediliyor.

6 – Final olarak MHP’nin en flaş ismi MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet ’nın kasedi olduğu iddia ediliyor. İnternet sitesinde Ahmet ’nın yıldızı parlayan bayan danışmana ve Bahçeli’ye hakaretler ettiği iddia ediliyor.

Ayrıca Ahmet Deniz Bölükbaşı’nın A Takımı ile birlikte olduğu bir ortamda milli ve manevi değerlere çok ağır hakaret ve küfürler edildiği öne sürülüyor.

Ayrıca eski bir bakan eşi ile çok özel fantazilerini içeren kasedin olduğu iddia ediliyor.

Farklı Ülkücüler bu isimlerin kendi istekleri ile istifa etmeleri halinde görüntüleri yayınlamayacaklarına söz veriyorlar. Aksi halde yayınlayacakları ifade ediliyor.

Türkiye Gündemi’ne bomba gibi düşen Farklı Ülkücüler’in iddiaları MHP üst yönetimi ve MHP tabanından uzun süre tartışılmaya devam edecek.Google: MHP li Osman Çakır’ın video kaseti internete düştü
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.